Neonatal Akademi, TND Eğitim Toplantısı, Yenidoğan Fellow ve Genç Uzmanlarına TND Protokollerinin Tanıtımı

Eki 30 2017
(0) Yorumlar
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Değerli Üyelerimiz,

 

Derneğimizin bu yıl içindeki son eğitim toplantısını 18-19 Aralık 2017 tarihlerinde 2 günlük bir program olarak Antalya’da Gloria Serenity Hotelde gerçekleştireceğiz.

Bu toplantıda yeni ve yenilenen 8 dernek rehberimizin rehberi hazırlayan hocalar tarafından gençlere tanıtılmasını ve birlikte tartışmayı hedefledik. Çok verimli geçeceğine inandığımız bu toplantıya fellowlarınızı göndermek için koşullarınızı zorlayacağınıza inanıyoruz.

 

Her merkezin mevcut ya da Aralık ayına dek başlayacak ve toplantıya gönderebileceği fellow ya da fellowlarının ismini dernek mail adresine ( turkneonatolojidernegi@gmail.com ) 8 Kasım 2017 tarihine kadar bildirmesini rica ediyoruz.

 

Bildirilen fellow sayısı belirlenen toplantı katılımcı sayısına ulaşmaz ise en fazla 2 yıllık yenidoğan uzmanlarını da davet edebileceğiz. Bu nedenle derneğimize üye olan ve toplantıya katılmak isteyen genç neonatolog arkadaşlarımızın da dernek mail adresine bu isteklerini belirtmelerini bekliyoruz.

 

Son olarak toplantı tarihinin yıl sonu olması nedeniyle toplantıya gelmek üzere başvuracak fellow ve yenidoğan uzmanlarının bakanlık kuralları gereğince bu yılki toplantı katılım haklarını doldurmadıklarını kontrol etmelerini rica ediyoruz.

 

Saygı ve sevgilerimizle

 

TND Yönetim Kurulu

 

Related Posts