TND GENÇ NEONATOLOGLAR İÇİN EĞİTİM TOPLANTISI

TND GENÇ NEONATOLOGLAR İÇİN EĞİTİM TOPLANTISI Hilton Garden Inn, Mardin 21-22 Ekim   21.10.2017 09.30-10.00 Açılış Konuşması Prof. Dr. Esin Koç 10.00-11.00 Yenidoğanda Menenjit Oturum Başkanı: Prof. Dr. Esin Koç Prof. Dr. Mehmet Sat..

perinatal_medicine
(0)

13th World Congress of Perinatal Medicine

Değerli Meslektaşlarımız, Bu yıl 6-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad kentinde Sava Center’da düzenlenecek olan 13. Dünya Perinatal Tıp Kongresi‘ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız. 13. Dünya P..

pediatri_kongresi61
(0)

61. Türkiye Milli Pediatri Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız, Bu yıl 15 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya, Regnum Carya Resort Hotel Belek’ de gerçekleştirmeyi planladığımız 61. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız...

cip2017
(0)

CIP 2017 and Turkish Neonatal Society

Kamuya açık, kâr amacı gütmeyen, tarafsız, apolitik ve bağımsız bir kuruluş olan Global Initiative for Consensus in Pediatrics, 6. CIP Kongresi’nin tarihini açıkladı. 12-15 Kasım tarihleri arasında Sri Lanka’da gerçekleşecek olan kong..

edition_transportof
(0)

3rd Edition of Transport of High Risk Infants

3rd Edition of Transport of High Risk Infants, tarihleri arasında Oxford Üniversitesi’nin en büyük şehir merkezi konferans salonunda gerçekleştirilecek ve Yenidoğan, NICU, PICU ve aile merkezli ulaşım hizmetleri üzerine yoğunlaşacak. &n..

4. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi

4. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi, 20-22 Ekim 2017 tarihlerinde, Askeri Müze ve Kültür Sitesi, Harbiye, İstanbul’da düzenlenecektir. 4. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi teması “Günümüzden Geleceğe Çocuğa Dair Her şey ” olara..

Mortalite Verileri

Değerli üyelerimiz,  Hepinizin bildiği gibi derneğimiz ülkemizde yenidoğan bebeklerin yaşatılabilirlilik sınırlarını belirleyebilmek ve yenidoğan bakım hizmetlerinin durumunu izleyebilmek amacıyla 2002 yılından itibaren mortalite veriler..

TND Araştırma Projesi Yarışması

Değerli üyelerimiz,  Gelenekselleşen Türk Neonatoloji Derneği Araştırma Projesi Yarışmasının üçüncüsü için bu yıl da projelerinizi bekliyoruz. Her yıl en fazla 3 projeye verilen ödül miktarı bu yıl da 10.000 TL olarak belirlenmişt..

TND Yurt Dışı Eğitim Bursu Sınavı

Değerli Üyelerimiz, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıldan başlayarak her yıl düzenlediğimiz TND yurt dışı bursluluk sınavında dereceye giren 3 üyemizin derneğimizin iletişim sağlayacağı saygın bir merkezde bir ay süre ile gözlemci olar..