GORM Dergisi

Değerli Üyelerimiz, The Society of Maternal-Fetal Medicine and Perinatology ve The Southeast European Society of Perinatal Medicine işbirliğinin yayın organı olan Gynecology Obstetrics & Reproductive Medicine (GORM) Dergisine, davet üzerine Tü..

TND Marşı

Değerli üyelerimiz, Kongrelerimizde ve uygun her ortamda kullanmak üzere, dizeleriyle yenidoğan sevgimizi, derneğimizi, birlik ve beraberliğimizi, kısaca bizi yansıtan bir marşımızın olmasının zamanının geldiğini düşünüyoruz. Marşın..

Makale Yarışması İçin Jüri Belirleme

Değerli üyelerimiz, Her yıl olduğu gibi son bir yıl içinde SCI/SCI-E kapsamındaki dergilerde yayınlanmış ve daha önce başvuru yapmamış orijinal araştırma makalelerinden, jüri tarafından seçilecek bir tanesine derneğimiz tarafından UNE..

Akademik Unvan – İletişim Bilgileri

Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz gibi hızla büyüyen ve değişen bir camiayız. Dolayısı ile dernek faaliyetlerini yürütürken siz değerli hocalarımızın akademik unvan ve kurum bilgilerinde yaşanan değişimler nedeniyle yaptığımız planla..

Neonatal Endokrinoloji Çalıştayı Programı

Türk Neonatoloji Derneği ile Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği olarak, yenidoğan bebeklerimizin endokrin hastalıklarını detaylı olarak tartışacağımız çalıştayımızı 9-10 Şubat 2017 tarihinde Gloria Serenity Hotel, Antalya’da..

Neonatolojide oksijen radikal hastalıkları

Türk Neonatoloji Derneği olarak, Oksijen tedavisinin yenidoğan bebeklerimiz üzerindeki zararlı etkilerini detaylı olarak tartışacağımız, “Neonatolojide oksijen radikal hastalıkları” başlıklı seminerimizi, 8 Ocak 2017 günü Kap..

avrasya-maratonu
(0)

13 Kasım Avrasya Maratonu

Değerli üyelerimiz, Başkanımızın da duyurduğu gibi 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kutlamaları için aktivitelerimize başladık. Yarından itibaren sosyal medya hesaplarımızda konuyla ilgili poster ve video paylaşımlarımız başlayacak. B..

TND Genel Kurul

TÜRK NEONATOLOJİ DERNEĞİ GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI Türk Neonatoloji Derneği yönetim kurulunun 18/04/2016 tarihli ve 2016/19 sayılı kararıyla 15/05/2016  tarihinde saat: 12.00’ de Ankara, Kavaklıdere Atatürk Bulvarı, TÜBİTAK Binası ..

Neonatal Kardiyoloji Sempozyumu

Değerli meslekdaşlarımız; Derneğimiz tarafından düzenlenen Neonatal kardiyoloji sempozyumu, 20 Şubat 2016 tarihinde İstanbul Taksim Intercontinental Oteli’nde saat 10.00 – 15.00 arasında gerçekleştirilecektir. Katılımınızdan m..